JellyPages.com

czwartek, 7 lutego 2013

Muszę sie pochwalić!

Tradycyjnie:]
Prawdopodobnie ( na 99%) będę miała Bellową kurtke Billabong z New Moon,jedna z najbardziej rozpoznawalnych i ciężkich do zdobycia rzeczy.Dodatkowo ta kurtka jest jedną z pierwszych rzeczy jakie chciałam mieć. Dla tych co nie wiedzą która to;  Bella miała ja na sobie w szkole w dniu swoich urodzin na samym początku New Moon.
Właściwie dziewczyna sprawdza dla mnie koszt wysyłki,bo chce od niej odkupic jeszcze bransoletkę z Sercem i Wilkiem która Bella nosiła w Eclipse oraz naszyjnik serce z Twilight.
Plus MOŻE pojawi sie szansa na zdobycie Bellowych tenisówek z Twilight,o tych tutaj


Są nowe, i dokładnie takie jak te Bellowe.One są nie do zdobycia,a juz tym bardziej nowe  jeśli czasem sie zdarza że ktos wystawia kosztuja po $200 .Dziewczyna byc może wymieni sie ze mna na kurtkę Banana Republic; ja co prawda tę którą miałam juz sprzedałam na Ebay i dzisiaj właśnie poleciała do Australii,ale chwilowo pojawiła sie S w sklepie  BR i wciąż kosztuje 59 funtów! Mam nadzieje że ona się szybko  zdecyduje:] 
Z wrażenia spac nie moge :D

Żeby jednak nie było,że rozrzutna jestem,to tę pierwszą mam zamiar kupic za to co dostałam za kurtkę sprzedana na Ebay a buty jesli sie uda to dostane w zamian za kurtkę którą kupie z tego co dosatne za inna kurtke. Wiem,można sie pogubic ale ostatecznie chodzi o to ze nie wydam praktycznie nic poza tym co juz wydalam.
Zeby pusto nie bylo,pokażę bransoletke która jest NIEZIEMSKO piękna,poluje na taką samą z cytatem z Twilight i mimo że mozna znaleźć je czasem na Ebay to nie zapłacę 25 funtów za wysyłke podczas gdy bransoletka kosztuje 15. Ktoś chyba uderzył sie w głowę.
Moja jest z New Moon i ma wygrawerowany cytat z Edwarda;

"What choice have I? I cannot be without you,
but I will not destroy your soul.-Edward C."

jest tak piękna i delikatna że nie moge sie na nia napatrzeć


A w prezencie dostałam długopis który mam na Ebayowej wish liście :]


Tym miłym akcentem sie żegnam.
Yay!!!!

2 komentarze:

Gałagutek pisze...

Bransoletka jest booooska!!

Mono pisze...

Ty to zawsze wiesz gdzie zajrzeć i popytać, żeby dostać to, czego chcesz :D Bransoletka jest śliczna, a cytat chwyta za serce. I trzymam kciuki za udaną transakcję z kurtką! Jest świetna!